Minu lugu - Liitu meie väljakutsega - Figuuritajad

Minu lugu

kes on merike?

 

Ma olen naine nagu Sinagi.

Ma olen elukaaslane, ema, tütar, õde, sõber, kolleeg, koostööpartner.

Ma olen elus kokku puutunud kõikide nende erinevate teemadega, mis ühe naise elus ette tulevad.

Täna olen ma õnnelik naine oma teekonnal. Mul on olemas kõik, mida ma oma ellu soovinud olen.

Kuid see pole alati nii olnud

 

Arvatavasti tead Sinagi ütlust „Paks laps ‒ ilus laps“. Juba väikese tüdrukuna olin ma ülekaaluline. Kooli minnes kogesin, kui keeruline on tegelikult teistest eristuda, suurem olla ja mitte „raamidesse“ mahtuda. Ei olnud harvad need korrad, kui mu kehakaalu pärast minu üle nalja tehti ning kiusati ja narriti. Arvasin, et olen maailma kõige koledam ja paksem inimene. Sellest hoolimata olin koolis rõõmsameelne ja seltsiv tüdruk, keda kõik naerusuisena mäletavad. Kuid sel hetkel, kui koju jõudsin ja uks minu selja taga sulgus, lohutasid mind vaid nutmine ja muidugi mõista toit. Meeletu magusa söömine ja sellest lohutuse otsimine viisid mu nõiaringi, kust väljapääsu justkui polnudki. Lisaks tekitasid pingeid ema ja isa tülid, mis samuti liigsöömist soodustasid, sest kõige kindlam oli emotsioonid toiduga kinni toppida. Vähemalt nii tundus see kõik siis…

 

 

Vanemaks saades pidasin kõikvõimalikke dieete, kuid tulemusteta. Esmakordne muutus, mis minu kehakaalu langetamisele päriselt kaasa aitas, oli see, kui hakkasin esimest korda elus hommikusööke sööma. Ühel hetkel leidsin ennast kaalujälgijate grupist, kus saavutasin väga häid tulemusi. Samal ajal olin aga kuri ja tige, sest ei saanud süüa kõike, mida soovisin ja tahtsin.

 

Tänaseks olen püsivas kaalus juba 19 aastat

Peale sünnitusi olen saanud kiirelt vormi ja tean, mis on hea vormi saladus, kuidas seda saavutada ja hoida ning kuidas oma minapildiga sõbraks saada. Pean väga oluliseks iseenda turgutamist positiivsete mõtete, tunnete ja tegevustega. Täna tunnen ma ennast rõõmsameelse ja energilise naisena, kellele meeldib naerda, laulda, tantsida ja eluterveid nalju teha. Ma olen valinud elamise Jaatavas maailmas. Kuid tunnistan alati, et kui vajan, siis nutan ja kui olen kurb, siis olen kurb ning väljendan oma emotsioone.

 

Enesearengu teekonnal olen olnud aastast 2002. Oma kogemusi ja teadmisi kogemuskoolitajana olen jaganud aastast 2009, mil asutasin Parem Elu Koolitused. Ma olen pühendunud inimeste inspireerimisele, naiselikkusele ja jaatavale elustiilile. Olen Eestis ainus litsentseeritud Louise Hay õpetuste treener-koolitaja, EFT terapeut ja inimeste inspiratsiooniallikas. Parem Elu Koolituste korraldatud väekatel sündmustel Eestis ja Bali saarel on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. Korraldan ja viin läbi arendavaid ja inspireerivaid koolitusi meeskondadele.

2020. aasta hakul ilmus esimest korda inspiratsioonisõnumite kalender “Elamine jaatavas maailmas”, mille sõnumid on minu enda kirjutatud ja lähtuvad minu enda igapäevaelust. Tänaseks on Parem Elu Koolitused välja andnud kaks inspiratsioonikalendrit.

Figuuritajad kutsusin ellu kevadel 2020

Miks? Olles kõikide nende aastate jooksul kokku puutunud tuhandete naistega, on läbivaks teemaks olnud rahulolematus oma keha ja minapildiga. Sellest lähtuvalt sai kokku pandud kogemuskoolitusprogramm. Figuuritajad tegelevad oma mõttemustrite muutmisega, emotsionaalse söömise tagamaade avastamisega ja oma keha tunnete tajumisega. Figuuritajad tunnevad rõõmu liikumisest ja naudivad tunnetuslikku toitumist.

Kõiki neid põhimõtteid olen ma ise järginud ja nendest on kujunenud figuuritajate põhimõtted.
Täna võin ma tänutundes öelda, et olen näinud väga paljude naiste muutumist. Ja see muutus ei ole olnud mitte ainult kehakaalus, vaid see on aidanud naistel ennast taas üles leida.
Kui kehakaalu teema kõnetab Sind ning Sa oled väsinud dieetidest ja piirangutest, siis tule ja liitu Figuuritajatega!

Figuuritamisest võib saada Sinu uus elustiil!

ARMASTUSES ja TÄNUTUNDES

Merike

Liitu figuuritajatega Go to Top