2022. aasta sõnumikalender koos KÄSITÖÖKARBIGA “Jumalannalik fuksia” - Liitu meie väljakutsega - Figuuritajad

2022. aasta sõnumikalender koos KÄSITÖÖKARBIGA “Jumalannalik fuksia”

23,00 

Eksklusiivne eripakkumine 25-le kiiremale tellijale!

2022. AASTA SÕNUMIKALENDER KOOS KÄSITÖÖKARBIGA “JUMALANNALIK FUKSIA”

Kalendri iga sõnum on mõeldud tervitama sind kas hommikul, päeval või õhtul, et innustada ja julgustada sind elama avatud meelega ja täie rinnaga. Need sõnumid on kirjutatud sinule, sest sa oled oluline, eriline ja ainulaadne just sellisena, nagu sa oled. Iga päev võib tuua su ellu midagi uut, kui sa vaid seda soovid, kuid paremaks saad muuta oma elu üksnes sina ise. Idee ja sõnumite autor on Merike Kütt ja kujundaja Helena Külama.  Spiraalköites kalender toetub tugevale jalusele. Kalendri mõõdud 108 x 120 mm

Käsitöökarp “Jumalannalik fuksia” on loodud eritellimusena Sinu jaoks, et kaunis sõnumikalender saaks veelgi naiselikuma ümbrise, et olla kingituseks Sinule ja su lähedastele! Suurepärane pakike jõulukotti ja üllatuseks saajale, kes on enesekindel, silmapaistev aga sealjuures õrnalt naiselik. Karbikese värv ja paelake on punakas-fuksiaroosa, mida ilustab kuldne muster.  Soovi korral saab sisse kirjutada personaalse pühenduse!

Käsitöökarbi mõõdud on 15 x 13 x 4 cm. Pakkumises on ainult 25 karbikest!

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

  • Kui tellid kolm või rohkem kalendrit koos käsitöökarbiga, siis postikulu ei lisandu.
  • Kui tellid 10 kalendrit koos käsitöökarbiga, saad kingituseks Parem Elu Koolitused inspiratsioonitassi ja tasuta postikulu.
  • Kõigil tellijatel on võimalus kalendreid koos karbiga kätte saada Tartus, Viljandis ja Tallinnas.
  • Kalendrid eraldi on varsti saadaval ka Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes üle Eesti. Teavitame sellest Parem Elu Koolitused Facebooki lehel.
Liitu figuuritajatega Go to Top