FIGUURITAJATE inspiratsioonipäev 7. novembril - Liitu meie väljakutsega - Figuuritajad

FIGUURITAJATE inspiratsioonipäev 7. novembril

Kolmandat korda toimub FIGU(u)RITAJATE inspiratsioonipäev!
Inspiratsioonipäev on mõeldud kõigile!

Sügis on mõnus aeg selleks, et kokku tulla, istuda kamina ees, nautida maitsvat toitu, lubada esinejatel ennast inspireerida ja õhtul koos naistega saunas lobiseda ning lubada oma kehal ja meelel lihtsalt lõõgastuda…hiljem kodus uinuda naeratades ja teades, et oled võtnud aja iseenda jaoks!

Tunneta korraks:
Kas Sa oled oma kehaga sõber?
Kas Sa armastad ennast?
Miks Sa sööd ka siis, kui Su kõht on tegelikult täis?
Miks Sa topid söögiga kinni oma emotsioone ja hingevalu?
Miks on iseendale nii raske silma vaadata ja küsida: “Mida Sa tegelikult soovid?”

Jah, need küsimused võivad olla Sinu jaoks tüütud, ärritada ja üldse mitte inspireerida. Kuid ometi on just need küsimused need, mis Sinu peas kõige rohkem ringi luusivad ja vastuseid otsivad. Miks ometi? Vastus on Sinu südames, piilu sinna! Oh *trimmi küll, see on nii keeruline

FIGU(u)RITAJAD, kes on läbinud 21-päevase väljakutse on kogenud, et kehakaal ja emotsioonid on omavahel väga tugevalt seotud.

Kas Sa märkad, miks Su käsi tegelikult toidu järele sirutab?
Kas Sa soovid rõõmu ja kergusega vaadata enda sisse ja mõista, kuidas Sinu kehakaal on Sinu mõtlemisega seotud?
Kas oled valmis katsetama figureid*, mis aitavad Sul vabaneda piirangutest?

Need on küsimused, millele on kõige olulisem leida vastused enda seest. Vastused aitavad Sul luua seoseid emotsionaalse söömise ja söömahoogudega. Sa avastad, et Sinu keha ainus soov on see, et Sa õpiksid teda usaldama ja kuulama.

Koos teiste naistega, kes on sarnaselt mõelnud ja tundnud, on alati lõbusam ja rõõmsam jagada seda, mis hingel ja veenduda, et me pole selle teemaga siin maailmas üksi.

Kutsume Sind Figu(u)ritajate inspiratsioonipäevale, et rääkida ja näidata Sulle, kuidas tegelikult on võimalik oma kehaga sõbraks saada ilma meeletuid dieete ja trenne tegemata.

FIGU(u)RITAJATE valik on VABADUS  – JAH SEE ON VÕIMALIK!

FIGU(u)RITAJAD eristuvad sellega, et kõik on lubatud, kõike võib süüa.
FIGU(u)RITAJAD saavad teadlikuks, mis on TEGELIKULT need VIIS võtit, mis avavad uksed vabadusse!
NB! Olgu öeldud, et need ei ole kalorid, punktid, portsud, dieedid ega soolapuhumine.

FIGU(u)RITAJAD on alustanud oma teekonda 21-päevasest väljakutsest. 

Figuuritajate eesmärk on mõista, kuidas kehakaal on seotud meie emotsioonidega, toitumise ja liikumisega. Figuuritajate eesmärk on läbi grupi toetuse, erinevate meelerahu seisundite, õige toitumise ja liikumise jõuda lähemale iseendale ja saavutada sisemine meelerahu ja teadlikkus sellest, kuidas elada iseendaga harmoonias, tasakaalus ja kuulata oma keha.

FIGU(u)RITAJAD  teavad ja on kogenud, et see on võimalik!

21- päevane FIGU(u)RITAJATE väljakutse tagasiside:

* “Nende sütitavate kõnede peale hakkab igaüks mõtlema oma tervisele ja võtab midagigi ette selle parandamiseks!” /Anne/
“Olen saanud teadmisi sellest, kuidas oma magusaisu taltsutada ja kuidas tervislikult toituda. Igapàevaseks rutiiniks on saanud 4 reegli praktiseerimine!” /Ly/
“Need 21 päeva oli huvitav kulgemine täis eneseleidmist ja harimist. Tänu sinu toetusele ja energiale olen ma oma kehaga tänulik ja armastav sõber. Ja selle ajaga näitas kaal -4kg! Mega hea tunne, et nii lühikese ajaga ja kergelt on nii palju langenud!” /Ege/
“See oli nii äge ja silmiavav kogemus! Ja oli ikka raske uusi harjumusi kujundada.. üha kippus sinna sissetallatud rajale tagasi. Sain toetust mõttele, et üksi pusida ongi paras väljakutse ning tuleb osata/julgeda vajadusel teistele toetuda”. /Kaire/
“Palju enam olen hakkanud kuulama oma keha ja muutma oma toiduvalikuid. Kaalumisega pole ma ammu tegelenud, mõõdukalt trenni ja ikka oma keha tähele pannes!” /Ilme/

Kellele inspiratsioonipäev on mõeldud?
Kõigile naistele, kes soovivad oma kehaga sõbraks saada. Pole oluline palju Sa kaalud ja milline välja näed, me jagame oma kogemusi, taipamisi, anname nõu ja toetame. Seda kõike selleks, et Sa vabanaksid mõttest, et ainult dieedi ja trenniga saab saledaks – EI SAA! On palju olulisem taibata, mis on TEGELIKULT see MISKI, mis sirutab Sinu käe toidu järele? Jah, teadlikumalt valitud toitumine ja oma keha jaoks valitud parim liikumisviis aitab sellele kaasa, kuid enne seda, kui hakata iseennast lammutama ja lõhkuma, on vaja tegeleda oma emotsioonide ja nende teadvustamisega.

FIGU(u)RITAJATE inspiratsioonipäeval saad juurde:
* uusi mõtteid
* taipamisi
* teadmisi
* kogemusi
* oskusi
* kergust
* elurõõmu
* hoolimist
* armastust

Kuidas elada nii, et hoolid ja armastad oma keha sellisena nagu see on?
Me oleme nii harjunud keskenduma omaenda puudustele – selle asemel, et märgata seda, mis meis on erilist. Sa oled oma elu särav täht juba täna!

Inspiratsioonipäevadel märkame seda koos ja ütleme seda üksteisele, sest päriselus kohtumine, kogemuste vahetamine, söömine ja liikumine on need, mis meid ühendavad ja edasi viivad. Mitte keegi meist pole täiuslik (vabandust, kui keegi nii arvab), kuid me saame elada iga päev täisväärtuslikku elu ja nautida sellest iga hetke koos teiste sarnaselt mõtlevate FIGU(u)RITAJATEGA.

Me lubame Sulle, et peale inspiratsioonipäeva näed Sa ennast hoopis teisest küljest. Sul on kuhjaga kasulikke nippe, mida igapäevaelus rakendada ja Sa näed võimalusi takistuste asemel. Sa näed, kui väärtuslik Sa oled just sellisena nagu Sina oled!

Inspiratsioonipäev on Sulle, kui tunned:
* et Sa pole oma kehaga (ikka veel) rahul
* et Sa oled väsinud dieetidest ja kalorite lugemisest
* et Sa ei armasta päriselt oma keha ega ennast
* et käsi liigub (ikka veel) toidu järele ka siis, kui kõht on täis
* et Sa oled (ikka veel) emotsionaalne sööja
* et Sinu üks suurimatest stressiallikatest on number, mida sa näed kaalul
* et Sinu sisemine rõõm on kaotsi läinud ja sa pole ammu südamest naernud
* et ärritud kergesti iga pisiasja peale
* et vajad lihtsalt toetust, kuidas oma kehaga rahu sõlmida
* et igapäevamured ja toimetused täidavad kogu Su päeva ning ammu pole Sa leidnud aega iseendale
* et oled end naisena unarusse jätnud
* et igatsed veelgi rohkem särada
* et soovid saada kasulikke ja praktilisi näpunäiteid ja soovitusi, kuidas oma keha kuulata
* et hing igatseb armastust
* et soovid kehakaalu kaotada
* et soovid kehakaalu suurendada
* et võiksid astuda järgmise sammu veelgi lähemale iseendale ja veeta aega koos teiste imeliste naistega, kellel on igapäevaselt samad küsimused, mis Sinulgi

Inspiratsioonipäeva teemad:

Emotsioonide eri (Merike Kütt):
* uskumuste ja harjumuste 4 faasi ehk kuidas oma keha ümberprogrammeerida ja luua uued Sind toetavad harjumused
* ühenduse loomine oma kehaga ja iseenda täielik jaatamine ning armastamine
* meditatsioon oma keha kuulamise toetamiseks
* EFT (koputamine) teraaapia töötuba:”Kuidas koputamine aitab luua ühendust oma kehaga ja vabastada segavad piirangud”.

* Toitumise eri (Triin Muiste):
* Kuidas on seotud toit ja füüsiline ning vaimne tervis?
* Räägime sellest, kuidas toiduga hoida oma immuunsust tugevana
* Tuletame meelde GK alustalasid, mis on kehakaalu langetamise juures väga oluline
* ühine toiduvalmistamine ja selle nautimine

Liikumise eri (Kirsti Kuhi):
* Liigutame ennast ilusamaks ja säravamaks

Kogemuste eri:
* kogemusring, kus saad jagada ja vastu võtta ning veenduda, et me kõik oleme lihtsalt naised oma kukkumiste ja tõusmistega, edulugude ja komistustega, kuid oleme alati olemas ja valmis edasi liikuma.

Lisaks:
* naudime saunamõnusid
* jagame kogemusi
* naudime, sööme ja liigume koos

Kes on Merike?
Naine, kellele meeldib inspireerida teisi läbi oma kogemuste ja elu õppetundida.  Käesoleva aasta aprillikuust kutsus ta ellu FIGU(u)RITAJATE väljakutse, sest elu on liiga lühike, et end piirata! Naudi, söö ja liigu mõnuga! Iga naise valik on vabadus! Ja neid inspireerivaid lauseid ja tegevusi on veelgi, mis kõik julgustavad ja toetavad igaüht, et valida ennast. Elada harmoonias ja tasakaalus, armastuses ja hoolivuses.
Täna on Merike Kütt õnnelik naine, sest tal on peaaegu kõik, mida ta oma ellu ja õnneks vajab ning soovinud on.
Kuid see pole alati nii olnud. Lapsena oli ta ülekaaluline ja koges kooliajal, kui keeruline on tegelikult eristuda teistest ja olla suurem ja mitte mahtuda nö raamidesse. Meeletu magusasöömine oli ainuke lohutaja, mis viis tema nõiaringi, kust väljapääsu justkui polnudki. Ema ja isa tülid tekitasid pingeid ja samuti liigsöömist, sest targem oli emotsioonid toiduga kinni toppida.
Merike on pidanud kõikvõimalikke dieete kuid tulemusteta. Ühel hetkel leidis ta ennast kaalujälgijate grupist, kus saavutas väga häid tulemusi, kuid oli samal ajal kuri ja tige, sest ei saanud süüa kõike, mida soovis ja tahtis. Tänaseks on ta püsivas kaalus juba 17 aastat, v.a lapseootused. Peale sünnitamist on ta saanud kiirelt vormi ja teab, mis on hea vormi saladus, kuidas seda saavutada, hoida ja ennast turgutada ning positiivsel rajal hoida. Ta tunneb täna ennast rõõmsameelse ja energilise naisena, kellele meeldib naerda ja nalja teha, nautida söömist ja liikumist. Ta on valinud elamise Jaatavas maailmas. Kuid tunnistab alati, et kui vaja, siis nutab ja kui on kurb, siis on kurb ning väljendab oma emotsioone. Merikese põhimõte on näha võimalusi kõiges, sest ta teab, usub ja näeb, kuidas elu ütleb alati JAH!
2009 alustas Merike kogemuskoolitajana ja on pühendunud naiselikkusele ja jaatavale elustiilile. Ta on Eestis ainus litsentseeritud Louise Hay õpetuste treener-koolitaja, EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
2020. aasta hakul andis koos Kristel Treieriga välja inspiratsioonisõnumite kalendri “Elamine jaatavas maailmas”, mille sõnumid on meie endi igapäevaelust. Parem Elu Koolitused korraldab väekaid sündmusi Eestis ja Bali saarel, kus on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. Korraldame arendavaid koolitusi meeskondadele, ettevõtete inspiratsioonipäevi jpm. Me oleme alati avatud uutele väljakutsetele ja võimalustele!

Kes on Triin?
Triin Muiste on elamuskoolitaja ja toitumisterapeut. Triin usub, et tervislik toitumine peab olema nauditav! Tema jaoks on oluline ühendada kaks olulist teemat – tervislik ja tasakaalustatud toitumine ning maitsenaudingud. Igapäevaselt toimetab Triin oma ettevõttes Triinu toidumaailm, kus tegeleb kokkamiskoolituste korraldamise ja läbiviimisega, toitumisalaste loengute pidamise ning toitumisteraapia-alaste nõustamistega. Lisaks oma igapäevatööle on Triin juba pea kümme aastat lektoriks Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis ning tegutseb ka Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse juhatuses. Samuti on Triin osalenud toitumisnõustaja ja -terapeudi kutsestandardi väljatöötamise meeskonnas ning on toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutsekomisjoni liige.

 

Kirsti Kuhi:

Kirsti Kuhi on (personaal)treener, kes oma särava ja siira olemusega
süstib energiat ja särtsu igaühesse. Kirsti trennid on alati tõhusad ja vaheldusrikkad.
Talle meeldib läbi liikumise inspireerida ka teisi ning äratada naistes see naiselikkus ja liikumisrõõm.
Kirsti on võitnud särava aeroobikakuninganna tiitli ja osalenud kolmel korral edukalt fitgirli valmistel ja saavutanud kaks korda 1. koha ja üks kord teise koha.

 

 

 

 

Toimumisaeg 7. novembril 2020
Kell 10.00 koguneme ja päev lõppeb tegelikult siis, kui me ise seda soovime.

Toimumiskoht
Lättemaa http://lattemaa.ee/

Inspiratsioonipäeva kava
10-11 – kogunemine, tutvumine
11-13 – Triin Muiste põnev ja hariv loeng ja praktiline tegevus
13-14 – Kirsti Kuhi inspireerib meid liikuma ja paneb liikumist täiega nautima
14-15 – lõuna
15-17 – Merike Kütt räägib uskumuste ja harjumuste neljast faasist, inspireerib ja juhendab, kuidas koputada (EFT teraapia) ennast piirangutest vabaks ja saavutada ühendus oma keha, hinge ja vaimuga. Teeme koos praktiliselt läbi.
17 – 18 kogemusring
18-19.30 ühine toiduvalmistamine ja selle nautimine
20.00 soovijatele saunamõnud

Armastusega
Merike Kütt

 

 

Liitu figuuritajatega Go to Top