Edulood - Liitu meie kaalust alla väljakutsega - Figuuritajad

Edulood

Tere, mina olen Kertu Mälgand

Olen 51 aastane, elan ja töötan viimased 12 aastat Inglismaal Manchesteris. Ametilt ämmaemand juba 31 aastat.

Parem Elu Koolitustel olen kogu aeg silma peal hoidnud, sest mul on au isiklikult tunda meie imearmast ja inspireerivat Merikest, kes on selle hing ja tugi.

Suurte elumuutuste, kolimisega teise riiki ja tervislikel põhjustel ravimite tarvitamise tagajärjel, tuli stress ja kehakaalu tõus. Kehakaalu tõusust tuli veel rohkem stressi ja kurbust, seda toppisin kinni toiduga, nagu anonüümne alkohoolik, sõin salaja, nutsin ja süüdistasin kõike ümbritsevat.

MIKS MA LIITUSIN?

Kui ma nägin et Merike alustab sellise grupiga nagu FIGUURITAJAD olin kohe valmis liituma, sest umbes pool aastat enne seda olin dieeti pidanud ja kaalu langetanud aga see oli jube raske. FIGUURITAJAD lubas kaalust alla ilma kaloreid lugemata. See oli nii uskumatu ja äge samas. Liitusin ja sellest hetkest alates pole ma tagasi vaadanud, ainult täiskäigul edasi.

MILLISED OLID MINU OOTUSED?

Ootasin inspiratsiooni uue dieedi pidamiseks ja nippe kuidas sellel püsida, aga sain hoopis uue hingamise.

MIDA TEGELIKULT SAIN?

Sain uue elustiili ja tuttavaks uue minaga, leidsin iseenda ja hakkasin seda uut mina väga armastama.
Sain endale uue südamesõbranna, kes on ilus just sellisena nagu ta on. Õppisin armastama ja tundma oma keha ja selle eest hoolitsema.

KUI PALJU KAALU KAOTASIN?

Kokku olen kaotanud 23 kg. Alates Figuuritajatega liitumisest 5 kuud tagasi olen kaotanud kaalust alla 13 kg.

MIKS MA SEDA TEISTELE SOOVITAN?

Soovitan Figuuritamist, sest see on kerge ja lõbus, toredad grupikaaslased ja maailma kõige ägedam ja inspireerivam juhendaja Merike

KAS MA RAKENDAN NEID TEADMISI SIIANI?

Figuuritajate salakambri 5 võtit on mul alati taskus, nendega avan õigeid uksi ja püsin oma rajal igapäevaselt.

MIS ON SIIN TEISTMOODI KUI DIEEDITADES JA ENNAST PIIRATES?

Figuuritades on kõik lubatud, ei mingit dieedi stressi ega pidevat mõtet peas, et ma ei tohi seda süüa, see on paha mulle ja teeb paksuks ja pean oma kaloreid lugema.
Ma olen vaba piirangutest ja mu keha on vaid täis armastust ja kergust. Ma hakkasin armastama liikumist, usaldan ja kuulan oma keha. Figuuritamine andis mulle uue hingamise.
Proovige ja te ei usu oma silmi mis juhtuma hakkab, vaid imesid! See on super äge!

“Kõige olulisem on minu jaoks arusaam, et võin süüa kõike, tähtis on kogus, kohalolu ja nauding!”

“Ma olen ääretult tänulik, et oled mulle olnud vestluspartneriks hetkedel, kui ma olen seda väga vajanud. Õigete küsimuste esitamine ja tegelikkuse tagasipeegeldamine on aidanud mul teha kriitilises olukorras olulisi valikuid, ning seega iseendale lähemale jõuda.”

-Kersti

“Aitäh teile koolituse eest. Te olete tegemas midagi võrratut. Suur tänu, et lasite oma sisemist sära nautida. Te olete suurepärased koolitajad ja mentorid.”

-Inge

“Tuleks ise ja võtaks mehe ka kaasa. Muide ma tulin töölt ära ja otsustasin alustada oma ettevõttega, sain kõvasti julgust juurde Teie koolituselt. Et julgus ja usk endasse ei kaoks, käiks iga natukese aja tagant seda uuesti Teie juures värskendamas hea meelega.”

-Katri

“Aitäh teile koolituse eest. Te olete tegemas midagi võrratut. Suur tänu, et lasite oma sisemist sära nautida. Te olete suurepärased koolitajad ja mentorid.”

-Inge

“Teie koolitus oli vägev, sain sealt palju jõudu ja teadmisi kui olulised on ikka sõnad ja kuidas on õige end väljendada. Usun, et olen nüüd palju parem suhtleja.”

-Marjo

“Figuuritajatega liitudes seadsin eesmärgiks mõista neid emotsionaalseid päästikuid, mis panevad mind toidu järele haarama. Soovisin sõbraks saada oma kehaga ja leppida temaga sellisena nagu ta antud ajahetkel on ning mitte samastuda või ära kaduda oma arsti pandud diagnoosi taha.

Kuigi minu kehakaal jäi täpselt samaks nende kuude jooksul, olen ma õnnelik, et kaalunumber ei tõusnud. Minu eesmärgid on täidetud ja lisaks sellele ma naudin toitu, olen teadlikum sööja ning mõistan märgata oma keha vajadusi. Soovitan väljakutse läbimist kõigile, kel on soov oma kehaga sõbraks saada.“

Agnes

Kuue kuuga kaalust alla 16 kg ja figuuritamisest on saanud minu teadlik eluviis!

21 päevaga 7 kg kergem ja ma õppisin tundma oma keha vajadusi!

Kuidas elada nii, et hoolid ja armastad oma keha sellisena nagu see on? Me oleme nii harjunud, et keskendume omaenda puudustele, selle asemel, et märgata seda, mis meis on erilist. Sa oled oma elu särav täht juba täna! Märkame seda koos ja ütleme seda üksteisele, sest grupis on seda lihtsam ja kergem teha!

Jagan seda, mis on minu hingel ja mis on täna nii oluline, et tunda ennast oma kehas hästi! Ja loomulikult jagan ka seda, kuidas ma ise igapäevaselt toimin, liigun, võimlen, söön ja hoian oma energiat.

Jagan Sinuga päriselt kõiki neid kogemusi ja taipamisi, mis mind on aidanud ja ka neid, mis ei ole minu puhul toiminud.

Kutsun SIND kaasa 21-päevasele kaalust alla teekonnale

 

Viskame nurka kaalu ja muremõtted seoses kehakaaluga.

Valime ennast toetavad mõtted ja vabaneme emotsionaalsest söömisest.

Lubame oma ellu armastuse, liikumisrõõmu ja tunnetusliku toitumise.

Tule ja loome koos uued harjumused ja leiame enda seest selle erilise ja ainulaadse naise!

Tänaseks on figuuritajate väljakutse läbinud rohkem kui 800 naist!

Liitu figuuritajatega Go to Top