FIGUURITAJATE tänupidu Tartus - Liitu meie väljakutsega - Figuuritajad

FIGUURITAJATE tänupidu Tartus

Tänupidu toimub FIGU(u)RITAJATELE, kes on läbinud jätkukursuse!
Kui Sa soovid FIGU(u)RITAJATE sündmustest osa saada, siis liitu meie uue väljakutsega,
mis alustab 1. oktoobril Facebooki kinnises grupis!

Kallis FIGU(u)RITAJA!

On aeg tähistada nii väikseid, kui suuri võite!

Kõik, kes on läbinud FIGU(u)RITAJATE jätkukursuse on oodatud tänupeole Tartusse!

FIGU(u)RITAJAD kohtuvad, et tähistada ja jagada oma kogemusi, inspireerida ennast ja teisi.

FIGU(u)RITAJAD elavad teadmisega: “Tee endale seda, mida soovid, et teised Sulle teevad!”

FIGU(u)RITAJA jaoks on oluline:
* hoolida ja armastada ennast
* märgata oma emotsioone
* kasutada 5 võtit
* lõpetada iseenda kaalumine
* jagada kogemusi ja küsida abi
* elada iseendaga harmoonias ja tasakaalus
* olla järjepidev
* tunda ennast oma kehas hästi
* armastada ja tunnustada ennast sellisena nagu oleme
* süüa kõike ja olla oma valikutes vaba
* elada täisväärtuslikku elu
* olla õnnelik siin ja praegu
* nautida igat hetke
* liikuda, tantsida, kõndida
* toituda teadlikult ja kuulata oma keha
* jne

Tänupeol on meiega koos:

 

Triin Muiste
Triin Muiste on elamuskoolitaja ja toitumisterapeut. Triin usub, et tervislik toitumine peab olema nauditav! Tema jaoks on oluline ühendada kaks olulist teemat – tervislik ja tasakaalustatud toitumine ning maitsenaudingud. Igapäevaselt toimetab Triin oma ettevõttes Triinu toidumaailm, kus tegeleb kokkamiskoolituste korraldamise ja läbiviimisega, toitumisalaste loengute pidamise ning toitumisteraapia-alaste nõustamistega. Lisaks oma igapäevatööle on Triin juba pea kümme aastat lektoriks Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis ning tegutseb ka Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse juhatuses. Samuti on Triin osalenud toitumisnõustaja ja -terapeudi kutsestandardi väljatöötamise meeskonnas ning on toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutsekomisjoni liige.

Kirsti Kuhi
Kirsti Kuhi on (personaal)treener, kes oma särava ja siira olemusega
süstib energiat ja särtsu igaühesse. Kirsti trennid on alati tõhusad ja vaheldusrikkad.
Talle meeldib läbi liikumise inspireerida ka teisi.
Kirsti on võitnud särava aeroobikakuninganna tiitli ja osalenud edukalt fitgirli valmistel.

 

Merike Kütt
Naine, kellele meeldib inspireerida teisi läbi oma kogemuste ja elu õppetundida.  Käesoleva aasta aprillikuust kutsus ta ellu FIGU(u)RITAJATE väljakutse, sest elu on liiga lühike, et end piirata! Naudi, söö ja liigu mõnuga! Iga naise valik on vabadus! Ja neid inspireerivaid lauseid ja tegevusi on veelgi, mis kõik julgustavad ja toetavad igaüht, et valida ennast. Elada harmoonias ja tasakaalus, armastuses ja hoolivuses.
Täna on Merike Kütt õnnelik naine, sest tal on peaaegu kõik, mida ta oma ellu ja õnneks vajab ning soovinud on.
Kuid see pole alati nii olnud. Lapsena oli ta ülekaaluline ja koges kooliajal, kui keeruline on tegelikult eristuda teistest ja olla suurem ja mitte mahtuda nö raamidesse. Meeletu magusasöömine oli ainuke lohutaja, mis viis tema nõiaringi, kust väljapääsu justkui polnudki. Ema ja isa tülid tekitasid pingeid ja samuti liigsöömist, sest targem oli emotsioonid toiduga kinni toppida.
Merike on pidanud kõikvõimalikke dieete kuid tulemusteta. Ühel hetkel leidis ta ennast kaalujälgijate grupist, kus saavutas väga häid tulemusi, kuid oli samal ajal kuri ja tige, sest ei saanud süüa kõike, mida soovis ja tahtis. Tänaseks on ta püsivas kaalus juba 17 aastat, v.a lapseootused. Peale sünnitamist on ta saanud kiirelt vormi ja teab, mis on hea vormi saladus, kuidas seda saavutada, hoida ja ennast turgutada ning positiivsel rajal hoida. Ta tunneb täna ennast rõõmsameelse ja energilise naisena, kellele meeldib naerda ja nalja teha, nautida söömist ja liikumist. Ta on valinud elamise Jaatavas maailmas. Kuid tunnistab alati, et kui vaja, siis nutab ja kui on kurb, siis on kurb ning väljendab oma emotsioone. Merikese põhimõte on näha võimalusi kõiges, sest ta teab, usub ja näeb, kuidas elu ütleb alati JAH!
2009 alustas Merike kogemuskoolitajana ja on pühendunud naiselikkusele ja jaatavale elustiilile. Ta on Eestis ainus litsentseeritud Louise Hay õpetuste treener-koolitaja, EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
2020. aasta hakul andis koos Kristel Treieriga välja inspiratsioonisõnumite kalendri “Elamine jaatavas maailmas”, mille sõnumid on meie endi igapäevaelust. Parem Elu Koolitused korraldab väekaid sündmusi Eestis ja Bali saarel, kus on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. Korraldame arendavaid koolitusi meeskondadele, ettevõtete inspiratsioonipäevi jpm. Me oleme alati avatud uutele väljakutsetele ja võimalustele.

Toimumisaeg
27. september 2020 kell 16-19

Toimumiskoht
Tähtvere Avatud Naistekeskus Näituse 3, Tartus

Osalus on Sulle kingituseks!

Mida kaasa võtta?
* rõõmus meel
* mõnus olemine
* soovikorral vahetusjalanõud
* mugavad riided tantsimiseks

Armastusega
Merike Kütt

 

 

Liitu figuuritajatega Go to Top